Увага, на сайті оновлюються ціни!

Ціни уточнюйте у менеджера.

Увага, на сайті оновлюються ціни!

Ціни уточнюйте у менеджера.

Обладнання для кухні та харчоблоків

Високоякісна робота кафе, ресторанів та інших закладів з кухнею в значній мірі залежить від вибраного обладнання, яке обов'язково має бути сучасним і професійним. Як і будь-яка інша техніка, професійне обладнання для кухні постійно вдосконалюється. Тому вкрай важливо відстежувати всі інновації, щоб регулярно оновлювати приміщення для готування їжі. Тільки при обліку всіх нюансів можна отримати дійсно якісну продукцію.

Види обладнання для кухні ресторану і кафе

Кухонна техніка призначена для подрібнення, нарізання, перемішування, змішування і збивання різних інгредієнтів. Вона може включати в себе овочерізки, ручні міксери, соковижималки, м'ясорубки, кухонні комбайни, мікрохвильові печі та інше.

Також все обладнання для харчоблоку поділяється на холодильне, теплове, механічне та немеханическое. Останнє являє собою кухонні столи, стелажі, раковини для миття посуду і продуктів, ваги та інше. Механічне обладнання призначене для першої обробки інгредієнтів майбутніх страв. Теплове - для приготування їжі (смаження, варіння). Холодильне включається в себе холодильні шафи, морозильні камери.

Як правильно вибрати професійне обладнання для ресторанів?

До придбання кухонного обладнання для кафе чи ресторану слід підійти з особливою відповідальністю. Щоб правильно підібрати всі складові для вашого харчоблоку, необхідно відразу ж визначити, який асортимент страв ви плануєте готувати і на яку кількість гостей розраховано ваш заклад.

Також величезну роль грає площа приміщення, адже воно може вплинути на підбір конкретної техніки. Наприклад, для великого ресторану з величезною кількістю посадочних місць слід купувати техніку великих обсягів і значної потужності. Якщо ж мова йде про маленькому кафе, то розміри і потужність обладнання зменшуються в кілька разів. Крім того, при покупці врахуйте режим, при якому доведеться працювати усій техніці.

На сьогоднішній день на ринку представлений широкий асортимент різноманітної продукції для кухні, тому кожен бажаючий без проблем зможе купити обладнання для ресторану і кафе під свої потреби і параметри. Всі виробники попіклувалися про те, щоб обладнання для ресторанів, яке використовується вами в Києві або в будь-якому іншому місті, відповідало найвищим вимогам.