Увага, на сайті оновлюються ціни!

Ціни уточнюйте у менеджера.

Увага, на сайті оновлюються ціни!

Ціни уточнюйте у менеджера.

Фильтры

Цена
от
до

Двомісні

Двомісна парта - стандартне рішення для більшості українських шкіл. Вважається, що таке розміщення дітей у процесі навчання формує дух товариства і змушує більш слабкого учня тягнутися за більш сильним, підвищуючи свої середні показники.

Стандартна двомісна парта складається з металевого каркаса, стільниці і полиці для навчальних приладь. В додаток до цього деякі варіанти конструкцій можуть бути обладнані системою регулювання висоти парти. Крім того, існують суміщені системи, що представляють собою єдиний комплекс парта-лава - зручне і економічне рішення для старшої школи.

На нашому сайті ви можете купити двомісні парти, а також замовити стільниці для ремонту парт. В наявності каркаси, виконані з круглих і квадратних труб, параметри яких можуть бути як фіксованими, так і з можливістю регулювання висоти. Колір каркаса, відповідно до побажань замовника, може бути чорним, сірим, зеленим. Стільниці, переважно, виконані з ДСП 18. Є моделі з прямим розташуванням, так і з похилим. Ціни на весь шкільний інвентар одні з найбільш доступних по Україні.