Гамаюн - шкільні меблі, дитячі ігрові майданчики
Гамаюн - шкільні меблі, дитячі ігрові майданчики
+38 (044) 206-08-14
+38 (044) 205-34-78
gamayun.kiev@gmail.com
КАТАЛОГ ТОВАРІВ

Зальне спортивне обладнання
Домашні спортивні комплекси
М'які меблі модулі, багатофункціональні набори ігрові
Паркове облаштування
Дидактичний матеріал, наочний посібник для спеціалізованих кабінетів

Інтерактивні комплекси

Готові рішення:

Интерактивные доски

 

1. Інтерактивний пристрій;

2. Проекційний екран, 180х180 см;

3. Проектор;

4. Комп'ютер (ноутбук);

5. Відеокабель, 15 м.

Настінний проекційний екран розміщується над дошкою, при потребі розгортається, після використання згортається догори. 

 

 

 

 

 

Интерактивные доски

 

1. Інтерактивний пристрій;

2. Проекційна дошка, 180х180 см;

3. Проектор;

4. Комп'ютер (ноутбук);

5. Відеокабель, 15 м.

Маркерно-проекційная дошка розмішується поруч з дошкою для крейди.  

 

 

 

 

 

Интерактивные доски

 

а) 

1. Інтерактивна дошка на підставці  мобільна, 120х160 см;

2. Комп'ютер (ноутбук).

 

б)

1. Інтерактивна дошка настінна, 120х160 см;

2. Комп'ютер (ноутбук).

  Настінна інтерактивна дошка розмішується поруч з дошкою для крейди. 

 

 

Інтерактивні дошки АВС

Інтерактивні дошки АВСМає керамічну антивідблиску поверхню. Може працювати і як сухо стирається дошка для нанесення і видалення коментарів, і як пристрій керуванням комп'ютером, в тому числі програмними додатками.Управління комп'ютером безпосередньо з дошки здійснюється за допомогою цифрового пера. Вхідне в комплект програмне забезпечення дає можливість наносити нотатки поверх вихідного цифрового зображення, потім зберігати їх, друкувати і відправляти по e-mail.

Підключення - USB. Можливе кріплення на стіну або використання з підставкою на колесах. Використовувати інтерактивну дошку дуже просто. Швидко і легко можна створювати, редагувати та зберігати презентації будь-якої складності. При цьому можна використовувати вже готові або заздалегідь створені шаблони, офісні програми і додатки, а також малюнки з Інтернету. Зручність полягає в тому, що за допомогою великого екрану є можливість роботи колективно, обговорювати з широкою аудиторією будь-які схеми, графіки, діаграми і т.д. Найбільш актуальне застосування інтерактивних дощок у сфері освіти.

Процес навчання стає більш наочним, цікавим і пізнавальним. Використовуючи широкі можливості екранного меню, можна створювати власні навчальні програми, вносити зміни в ході проведення уроку. Безцінна допомога інтерактивної дошки найбільш відчутна при організації конференції в компаніях, що мають філії або партнерів в різних містах країни. В цьому випадку при використанні інтерактивної дошки АВС в режимі конференції, вся команда одночасно може працювати над одним зображенням.

Артикул Розмір

Особливості

961218 120х180

Настінна

900000 120х180

На підставці

Інтерактивні дошки ePresenter
Інтерактивні дошки ePresenterУ комплект входять: маркерна або маркерно-магнітна дошка, інтерактивний блок, оптичний стилус, універсальне кріплення інтерактивного блоку, Вluetooth адаптер, маркер для письма на сухостираєма дошках, програмне забезпечення Klassmate ePresenter, програмне забезпечення MК Board.

Можливості ePresenter ЕР. Ви можете використовувати маркери як на звичайній маркерні дошки. Поверхня повністю захищена від ушкоджень спеціальним покриттям. Правила користування. Роздайте учням магнітні предмети - металева поверхня ePresenter ЕР не пошкоджується при роботі з магнітами. Додайте комп'ютер і проектор і працюйте на ePresenter ЕР інтерактивно. Програмне забезпечення. У порівнянні з іншими інтерактивними дошками ePresenter EP працює з будь-якими програмами, тому користувачі не будуть обмежені у виборі. В коіплект поставки входить унікальне програмне забезпечення Klassmate ePresenter, що дозволяє користувачам створювати уроки та інтерактивні презентації. Економія витрат. Повна вартість одного шкільного кабінету.

Безстрокова гарантія. В інтерактивній дошці ePresenter ЕР гарантується збереження всіх інтерактивних функцій робочої поверхні при будь-яких фізичних пошкодженнях.

Артикул Габарити дошки

Робоча поверхня

Діагональ

Вага
ePresenter ЕР93 1,25 х2, 05

1,2 х2, 0

93'' 18 кг
ePresenter ЕР93 1,25 х2, 05

1,2 х2, 0

93'' 18 кг

КОМП'ЮТЕРНА ТЕХНІКА ТА ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

КОМП'ЮТЕРНА ТЕХНІКА ТА ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ• Операційна система: MS Windows 7 Pro, Windows 7 Home Basic. 
• Програмне забезпечення для навчальних закладів (замовлення від 5 штук): WinStrtr 7 Acdmc Legalization GetGenuine, WinPro 7 Upgrd Acdmc. 
• Пакети програмних засобів офісного призначені: MS Office Std 2010, Office 2010 Home and Business Emerging. 
• Антивірусна програми: Kaspersky Anti-Virus 2011 Box 2Dt, Dr.Web Antivirus 
• Програми архіватори з інтерфейсом українською мовою, з функцією резервного копіювання та технічною підтримкою в Україні: RAR Archiver, ENA Міні- бізнес (A2) GOV / EDU. 
• Система програмування мовою Pascal nf Visual Basic (Visual Basic Express Edition) а також інше ліцензійне програмне забезпечення. 
• Комп'ютерна техніка: стаціонарні комп'ютери, монітори, принтери, факси, ноутбуки, периферія і оргтехніка в широкому асортименті.

ЕЛЕКТРОННІ НАВЧАЛЬНІ ЗАСОБИ, Демонстраційне обладнання

ЕЛЕКТРОННІ НАВЧАЛЬНІ ЗАСОБИ, Демонстраційне обладнанняКомпанія "Гамаюн" пропонує до Ваших послуг комплекти електронних навчальних атласів, контурних карт, настінних карт, підручників цих предметів від провідних авторів, розробки уроків, методичні рекомендації, і багато іншого навчального програмному забезпеченні. 
• Електронні атласи для курсу географії включаючи: карти, коментарі , ілюстрації, відеосюжети, питання для самоперевірки, розваги. Можливість конструювання рефератів та друку контурних карт. Можливість конструювання рефератів та друку контурних карт. 
• Електронні картки для курсу Всесвітньої історії включаючи: історичні карти, коментарі, ілюстрації, відеосюжети, питання для самоперевірки, конструктор уроків. Можливість конструювання рефератів та друку контурних карт. 
• Електронний атлас для курсу з історії України включаючи: історичні карти, коментарі, ілюстрації, відеосюжети, питання для самоперевірки, конструктор уроків.

Електронні навчально-методичні комплекти, педагогічні програмні засоби, тести для незалежного тестування для загальноосвітніх навчальних закладів, з різних предметів.

Демонстраційне обладнання для предметних кабінетів. Сучасні технічні засоби навчання з природничо-математичних і технологічних дисциплін для загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів: прилади та пристрої, моделі, глобуси, карти, колекції, прилади, інструменти, посуд лабораторний, прилади та пристрої , технічні засоби навчання, обладнання загального призначення та багато іншого (повний список понад 7000 найменувань). Детальніше запитуйте у менеджерів компанії.

 
04136 Київ вул. Північно-Сирецька 3 завод "Квазар", ТОВ "Гамаюн", ас № 73
gamayun.kiev@gmail.com
Он-лайн каталог

Шкільні меблі

НАШІ ПРИНЦИПИ

Своєю діяльністю підтримувати ізакріплювати репутацію нашої Компанії, при будь-якихобставин бути вірним своїм обов'язкам передклієнтами, партнерами, співробітниками
Пропонувати товари і послуги тільки високої якості
Прагнути до постійного вдосконалення, реалізації нових ідей і планів

ЦІКАВІ СТАТТІ

Якісна шкільні меблі - запорука здоров'я підростаючого покоління.

Якісні меблі для дитячих садків та надійне обладнання для дитячих майданчиків - впевненість у здоров'ї та безпеки малюків

У широкий спектр послуг нашої компанії також включена продаж корпусних меблів

Поставка медичних меблів та обладнання для медичних установ

Наверх